Kurs KPP

Kurs KPP

Cena: 1200 PLN

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (MEDISCOM Daniel Pilarski, Krosno, os. Miodowe 3/7, 62-050 Mosina, NIP 7772954418) w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Przetwarzanie danych osobowych uzyskanych za pośrednictwem formularza kontaktowego odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO - tzw. prawnie usprawiedliwiony interes przedsiębiorcy.

Przepisz nazwę z obrazka

Czas trwania kursu: 66 godzin


Oferowany przez nas 66 godzinny kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy jest najbardziej zaawansowanym kursem z dziedziny Ratownictwa Medycznego na rynku szkoleniowym dla osób bez wykształcenia medycznego. Po ukończeni u Kursu KPP uczestnicy otrzymują tytuł Ratownika zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

 

GŁÓWNY CEL KSZTAŁCENIA

Celem kształcenia jest przygotowanie ratowników jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne do realizacji zadań z zakresu ratownictwa w czasie akcji ratowniczych, w tym w szczególności udzielania osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w miejscu zdarzenia do czasu przekazania ich personeowi zakładów opieki zdrowotnej.

 

SZCZEGÓŁOWE CELE KSZTAŁCENIA

  • utrwalenie podstawowej wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy
  • zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
  • kształtowanie poczucia odpowiedzialności za jakość udzielonej pomocy
  • kształtowanie właściwej postawy etycznej osób podejmujących czynności ratunkowe

WYMAGANIA I KWALIFIKACJE

Od końca 2018 roku w kursie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy mogą wziąć udział WSZYSCY CHĘTNI posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, których stan zdrowia pozwala na udzielanie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

 

ODBIORCY OFERTY

Głównymi odbiorcami naszej oferty są osoby starające się o przyjęcie do pracy w służbach podległych MSWiA lub MON. Kurs ten jest niezbędny także dla członków organizacji ratowniczych takich jak WOPR, TOPR, GOPR, PCK i inne.

 

ZAKRES EGZAMINU

Egzamin składa się z dwóch części:

Część teoretyczna - test składający się z 30 pytań egzaminacyjnych wybranych z bazy 250 pytań. Pozytywne zaliczenie części teoretycznej uzyskuje się po zaznaczeniu min. 27 odp. prawidłowych.Część praktyczna, (po pozytywnym zaliczeniu testu) - obejmuje wykonanie przez osobę zdającą: dwóch losowo wybranych zadań egzaminacyjnych sprawdzających praktyczne postępowanie w ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie. W przypadku gdy osoba zdająca nie zaliczy egzaminu lub nie przystąpi do niego z ważnych przyczyn losowych, możliwe jest wyznaczenie kolejnego terminu. Egzamin można powtarzać 2 razy.

 

Osobie, która odbyła kurs i złożyła egzamin z zakresu wiedzy i umiejętności objętych programem kursu z wynikiem pozytywnym, kierownik podmiotu prowadzącego kurs wydaje zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i uzyskaniu tytułu RATOWNIKA. Zaświadczenie jest ważne przez okres 3 lat od dnia jego wydania.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

DZIAŁAMY LEGALNIE!

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych numer  2.30/00435/2019.

 

Kursy KPP prowadzimy na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego w sprawie zatwierdzenia programu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy numer 8/D/MEDISCOM/2016.

 

 

PODSTAWA PRAWNA:

 

WAŻNE!

Pobierz aktualną bazę pytań do części teoretycznej egzaminu ze strony Centrum Egzaminów Medycznych: www.cem.edu.pl, ostatnia aktualizacja dn. 21.01.2020.

Zajęcia prowadzone są wg najnowszych standardów ERC (European Resuscitation Council) oraz według wytycznych ITLS (International Traum Life Support).


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

U nas możesz liczyć na

 

płatności

Szybkie płatności

bezpieczne transakcje

Szybkie zakupy

bez zakładania konta

zwroty

14 dniowe

prawo do zwrotu towaru

Darmowa dostawa
przy zakupach za min. 3000zł

Szybka wysyłka
natychmiastowa realizacja

 


  DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

  Zrealizuj swój Projekt AED, pomożemy Ci!

 

NAPISZ DO NAS!

MEDISCOM

62-050 Krosno, os. Miodowe 3/7

tel.kom.: +48 663 896 191

e-mail: biuro@mediscom.pl

 

SOCIAL MEDIA

Bądź z nami na bieżąco!

 

  INSTAGRAM   facebook 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.