Nihon Kohden Cardiolife AED-3100

Nihon Kohden Cardiolife AED-3100

Producent: Nihon Kohden
Cena: 5870 PLN
Dostępna ilość: 5
Ilość sztuk: 


Defibrylator Nihon Kohden Cardiolife AED-3100

Produkowany w Japonii – w kraju, który jest światowym liderem programu PAD. W Japonii znajduje się najwięcej publicznie dostępnych defibrylatorów AED na mieszkańca. Analizuje rytm serca podczas RKO – zwiększa szanse na przeżycie, co potwierdzają wytyczne ERC i AHA (minimalizowanie przerw w RKO zwiększa szansę przeżycia poszkodowanego). Posiada system zdalnego monitorowania – dzięki możliwości rozbudowania o AED Linkage, użytkownik ma możliwość pełnej kontroli sprawności AED on-line (dodatkowa opcja* - zdalny modem do kupienia osobno)

 

Cechy/właściwości

  • Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych - może być stosowany zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci, bez konieczności zmiany elektrod. Przycisk pediatryczny umożliwia defibrylację dzieci poprzez proste przełączenie w tryb, który zapewnia podanie energii o niższej wartości.
  • Autotesty - codzienny, który polega na sprawdzeniu aktualnego stanu AED, stanu i terminu przydatności elektrod, daty ważności oraz stanu baterii. Comiesięczny - jeszcze dokładniejszy test, podczas którego następuje pełne ładowanie i wewnętrzne rozładowanie energii. Jeśli AED podłączone jest do systemu zdalnego monitorowania „AED Linkage”, a autotesty wykryją jakiekolwiek nieprawidłowości, automatycznie zostanie wysłane ostrzeżenie.
  • Rejestracja danych - przez 30 minut zbiera i zapisuje dane z przebiegu resuscytacji (EKG oraz informacja o zdarzeniach). Oznacza to, że można udokumentować i przeanalizować do trzech ostatnich akcji o łącznym czasie do 90 minut. Zapisane dane oraz wyniki autotestów mogą być przesłane przez Bluetooth do komputera, gdzie można je w łatwy sposób wyświetlić, analizować i archiwizować.
  • Trwała i kompaktowa konstrukcja - pracuje w szerokim zakresie temperatur, od -5 do +50 °C, a jego zwarta obudowa łącznie z baterią i elektrodami waży zaledwie 2,3 kg. Dzięki klasie ochrony IP55, zabezpieczony przed strumieniem wody i zanieczyszczeniami.
  • Analiza rytmu serca - odbywa się już podczas wykonywania resuscytacji krążeniowo oddechowej. Z kolei ładowanie energii rozpoczyna się jeszcze przed zalecanym wstrząsem, aby defibrylacja była możliwa natychmiast po wykryciu odpowiedniego rytmu. Dzięki temu wyładowanie dostępne jest jeszcze szybciej niż dotychczas. Cardiolife AED-3100 potrzebuje mniej niż 15 sekund od momentu uruchomienia do pierwszego wyładowania. Szybszy czas ładowania pozwala na dostarczenie energii natychmiast po wykryciu rytmu do defibrylacji.
  • Technologia ActiBiphasic - zapewnia lepsze wyniki w stosunku do większości konwencjonalnych koncepcji układów dwufazowych. Cardio Life AED-3100 zapewnia defibrylację za pomocą niższej energii i dwufazowego impulsu.

*Zdalne monitorowanie on-line (dodatkowa opcja)

Dzięki AED Linkage w każdej chwili możesz zdalnie sprawdzić stan swojego defibrylatora Cardiolife AED oraz przydatność do użytku jego materiałów eksploatacyjnych. Kiedy daty ważności elektrod czy baterii będą dobiegać końca, otrzymasz stosowne powiadomienie aby terminowo wymienić je na nowe.Wyniki codziennych autotestów AED zapisywane są w bazie danych, a w sytuacji kiedy urządzenie zgłosi jakikolwiek błąd, zostaniesz o tym automatycznie powiadomiony.Połączenie pomiędzy AED a internetową bazą danych odbywa się dzięki bezprzewodowemu modemowi, który przesyła dane do serwera poprzez sieć 3G. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że połączenie pozostanie stabilne.

Bezprzewodowy modem AED Linkage dostępny jest do kupiena osobno.

 

 

 

Zasoby i materiały do pobrania

  Karta produktu defibrylatora AED Nihon Kohden Cardiolife AED-3100                       

 

U nas możesz liczyć na

 

płatności

Szybkie płatności

bezpieczne transakcje

Szybkie zakupy

bez zakładania konta

zwroty

14 dniowe

prawo do zwrotu towaru

Darmowa dostawa
przy zakupach za min. 3000zł

Szybka wysyłka
natychmiastowa realizacja

 


  DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

  Zrealizuj swój Projekt AED, pomożemy Ci!

 

NAPISZ DO NAS!

MEDISCOM

62-050 Krosno, os. Miodowe 3/7

tel.kom.: +48 663 896 191

e-mail: biuro@mediscom.pl

 

SOCIAL MEDIA

Bądź z nami na bieżąco!

 

  INSTAGRAM   facebook 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.