AlfaMed.pl z AED

 

Przychodnia Lekarza Rodzinnego AlfaMed.pl, która znajduje się w Poznaniu przy os. Stare Żegrze 14/64B wzbogaciła się dziś o Defibrylator AED Philips FRx.

 

Placówki AlfaMed.pl to zespół specjalistów stawiający  pacjenta na pierwszym miejscu!

 

Chcąc sprostać oczekiwaniom swoich podopiecznych, oprócz szerokiego grona specjalistów dostępnych w krótkich terminach oczekiwania, za swój cel stawiają miłą i rodzinna atmosferę  oraz poczucie bezpieczeństwa.  Od dziś pacjenci placówki mieszczącej się przy os. Stare Żegrze 14/64B mogą być pewni, że w sytuacji zagrożenia życia jakim jest NZK [Nagłe Zatrzymanie Krążenia] zespół przychodni zareaguje błyskawicznie używając przy tym AED [Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny].

 

PAMIĘTAJ!

„Wykonanie defibrylacji w ciągu 3-5 minut od utraty przytomności może skutkować przeżywalnością na poziomie 50-70%. Wczesna defibrylacja, wykonana przez osoby udzielające pomocy jest możliwa dzięki użyciu AED, będącego elementem istniejącego programu powszechnego dostępu do defibrylacji lub znajdującego się na miejscu zdarzenia. Programy powszechnego dostępu do defibrylacji powinny być aktywnie wprowadzane w miejscach dużego zagęszczenia ludności, jak lotniska, stacje kolejowe, dworce autobusowe, centra handlowe, biura czy kasyna. W tych miejscach do zatrzymania krążenia dochodzi zwykle w obecności świadków, a osoby przeszkolone w prowadzeniu RKO mogą szybko znaleźć się w miejscu zdarzenia. 

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przychodni AlfaMed.pl

Wytyczne ERC (rozdział 2, s. 105)

 

U nas możesz liczyć na

 

płatności

Szybkie płatności

bezpieczne transakcje

Szybkie zakupy

bez zakładania konta

zwroty

14 dniowe

prawo do zwrotu towaru

Darmowa dostawa
przy zakupach za min. 3000zł

Szybka wysyłka
natychmiastowa realizacja

 


  DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

  Zrealizuj swój Projekt AED, pomożemy Ci!

 

NAPISZ DO NAS!

MEDISCOM

62-050 Krosno, os. Miodowe 3/7

tel.kom.: +48 663 896 191

e-mail: biuro@mediscom.pl

 

SOCIAL MEDIA

Bądź z nami na bieżąco!

 

  INSTAGRAM   facebook 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.