AED dla Krosna!

 

MAMY TO! Pierwszy na terenie Gminy Mosina (woj. Wielkopolskie, pow. Poznański) ogólnodostępny defibrylator AED [ang. automated external defibrillator, automatyczny defibrylator zewnętrzny]. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w realizację projektu. Jesteście wielcy! Pokazaliście, że można zrealizować tak wspaniałą inicjatywę podnosząc tym samym poziom świadomości oraz zwiększając bezpieczeństwo Was samych! Ogromne Brawa dla WAS!

 

MIESZKAŃCU! Jeżeli zajdzie taka potrzeba i na Twoich oczach dojdzie do Nagłego Zatrzymania Krążenia [NZK] nie zwlekaj i użyj urządzenia AED najszybciej jak to jest możliwe! To od Twojej szybkiej reakcji i decyzji zależy życie drugiego człowieka! Wszystkie osoby korzystające z terenu świetlicy wiejskiej oraz pobliskiej infrastruktury mogą czuć się bezpiecznie.

 

PAMIĘTAJ!

„Wykonanie defibrylacji w ciągu 3-5 minut od utraty przytomności może skutkować przeżywalnością na poziomie 50-70%. Wczesna defibrylacja, wykonana przez osoby udzielające pomocy jest możliwa dzięki użyciu AED, będącego elementem istniejącego programu powszechnego dostępu do defibrylacji lub znajdującego się na miejscu zdarzenia. Programy powszechnego dostępu do defibrylacji powinny być aktywnie wprowadzane w miejscach dużego zagęszczenia ludności, jak lotniska, stacje kolejowe, dworce autobusowe, centra handlowe, biura czy kasyna. W tych miejscach do zatrzymania krążenia dochodzi zwykle w obecności świadków, a osoby przeszkolone w prowadzeniu RKO mogą szybko znaleźć się w miejscu zdarzenia. Rozmieszczanie AED w miejscach, gdzie spodziewane jest jedno zatrzymanie krążenia na 5 lat wydaje się finansowo uzasadnione, a koszt przekładający się na jeden rok zyskanego życia jest porównywalny do innych procedur medycznych. Analiza ilości zatrzymań krążenia w danej okolicy w przeszłości oraz charakterystyka sąsiedztwa tych miejsc mogą być pomocne we właściwym rozmieszczeniu AED.”

Wytyczne ERC (rozdział 2, s. 105)

 

 Imię / nick
Treść komentarza

U nas możesz liczyć na

 

płatności

Szybkie płatności

bezpieczne transakcje

Szybkie zakupy

bez zakładania konta

zwroty

14 dniowe

prawo do zwrotu towaru

Darmowa dostawa
przy zakupach za min. 3000zł

Szybka wysyłka
natychmiastowa realizacja

 


  DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

  Zrealizuj swój Projekt AED, pomożemy Ci!

 

NAPISZ DO NAS!

MEDISCOM

62-050 Krosno, os. Miodowe 3/7

tel.kom.: +48 663 896 191

e-mail: biuro@mediscom.pl

 

SOCIAL MEDIA

Bądź z nami na bieżąco!

 

  INSTAGRAM   facebook 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.