Opatrunek hemostatyczny Celox Granules

Opatrunek hemostatyczny Celox Granules

Producent: Medtrade
Cena: 139 PLN

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (MEDISCOM Daniel Pilarski, Krosno, os. Miodowe 3/7, 62-050 Mosina, NIP 7772954418) w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Przetwarzanie danych osobowych uzyskanych za pośrednictwem formularza kontaktowego odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO - tzw. prawnie usprawiedliwiony interes przedsiębiorcy.

Przepisz nazwę z obrazka


Opatrunek hemostatyczny Celox Granules 15g

Wersja środka hemostatycznego w postaci granulatu hemostatycznego, można go sypać bezpośrednio na ranę. CELOX przeznaczony jest do tamowania zagrażających życiu krwawień średniej i dużej intensywności. W przeciwieństwie do innych opatrunków hemostatycznych działa na krew zheparynizowaną (działa niezależnie od czynników krzepnięcia krwi) oraz w warunkach hipotermii) - CELOX działa nawet, kiedy temperatura krwi jest poniżej 18.5 C). Opakowanie 15g.


Nie powoduje reakcji egzotermicznych - opatrunek CELOX nie wytwarza żadnego ciepła, nie powoduje poparzeń, nie przykleja się do rany. Postać granulek zapewnia prosty i szybki sposób kontrolowania krwawienia oraz szczególną użyteczność w leczeniu skomplikowanych i głębokich ran. W ciągu kilku minut po nasypaniu środka na ranie tworzy się skrzep. Granulat tworzy żelową masę wzmacniającą skrzep. Masa żelowa jest łatwa do usunięcia.


Opatrunek Celox powinien być używany w sytuacji, gdy konwencjonalne metody tamowania krwawień okazują się nieskuteczne! Do prawidłowego i bezpiecznego użycia opatrunku niezbędne jest wcześniejsze przeszkolenie!

 

U nas możesz liczyć na

 

płatności

Szybkie płatności

bezpieczne transakcje

Szybkie zakupy

bez zakładania konta

zwroty

14 dniowe

prawo do zwrotu towaru

Darmowa dostawa
przy zakupach za min. 3000zł

Szybka wysyłka
natychmiastowa realizacja

 


  DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

  Zrealizuj swój Projekt AED, pomożemy Ci!

 

NAPISZ DO NAS!

MEDISCOM

62-050 Krosno, os. Miodowe 3/7

tel.kom.: +48 663 896 191

e-mail: biuro@mediscom.pl

 

SOCIAL MEDIA

Bądź z nami na bieżąco!

 

  INSTAGRAM   facebook 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.