Apteczka plecakowa 40l

Apteczka plecakowa 40l

Kod produktu: TRM-28
Cena: 560 PLN
Dostępna ilość: 6
Ilość sztuk: 

WYSYŁKA TYLKO KURIEREM DPD


Bardzo dobrze zorganizowany plecak ratowniczy. Posiada wygodny dostęp do wszystkich trzech komór. Komora główna wyposażona jest w kieszenie z siatki zamykane na suwak, kieszenie z materiału zapinane na rzep oraz uchwyty z taśmy gumowej. W drugiej komorze tzw. "osobistej" są uchwyty z taśmy gumowej. Trzecia komora również wyposażona jest w uchwyty z taśmy gumowej i karabińczyk. Na zewnątrz plecaka znajduje się zamykana na suwak płaska kieszeń.

Plecak posiada wyprofilowane, wzmocnione grubą gąbką, pokryte oddychającą siatką plecy oraz wygodne, regulowane szelki również wzmocnione gąbką. Pas biodrowy służy do stabilizacji plecaka podczas transportu. Zarówno szelki jak i pas biodrowy można schować do specjalnej, zamykanej na suwak przegrody. W przedniej dolnej części plecaka zamocowane są taśmy i uchwyty do mocowania dodatkowego sprzętu. Całość plecaka spinają taśmy zatrzaskowe.

Dodatkowo plecak posiada trzy uchwyty nośne z gumowymi rączkami ,pozwalające na transport plecaka w kilka osób.

Użyte materiały: nici rdzeniowe COATS EPIC, materiał CODURA RIP-STOP wzmocniony dodatkowym, mocniejszym splotem, gwarantują niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: wys. 49 cm x szer. 25 cm x dł. 32 cm
  • Pojemność: 40l
  • Ilość komór: 3
  • Oznakowanie: krzyż odblaskowy, taśma odblaskowa biała
  • Waga: około 2.1 kg
GALERIA ZDJĘĆ

 


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.