Szkolenie przypominające

Szkolenie przypominające

Cena: 50 PLN

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (MEDISCOM Daniel Pilarski, Krosno, os. Miodowe 3/7, 62-050 Mosina, NIP 7772954418) w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Przetwarzanie danych osobowych uzyskanych za pośrednictwem formularza kontaktowego odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO - tzw. prawnie usprawiedliwiony interes przedsiębiorcy.

Przepisz nazwę z obrazka

Szkolenie przypominające jest doskonałym uzupełnieniem kursu podstawowego, dzięki któremu uczestnicy utrwalają swoją wiedzę oraz umiejętności praktyczne, nabierając przy tym pewności w swoim postępowaniu ratowniczym.

  • Cena za: 1 osobę
  • Czas trwania szkolenia: 3 godziny

Szkolenie w całości prowadzone jest w formie praktycznej uczestnicy przygotowywani są do natychmiastowego reagowania w stanach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego, przed przyjazdem zespołu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Symulacje przeprowadzamy w miejscu wyznaczonym przez klienta uwzględniając lokalne warunki i dostosowując do nich scenariusze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenie było realistyczne i ciekawe dla uczestników, stawiając ich tym samym w miarę możliwości w realnych sytuacjach, zagrożenia zdrowia i życia ludzkiego. Nasz zespół doświadczonych i zgranych ratowników medycznych kładzie duży nacisk na szczegóły szkolenia oraz postępowanie zgodne z przyjętymi procedurami. Proponujemy Państwu zorganizowanie szkolenia przypominającego w ciągu roku od ukończenia przez uczestników kursu podstawowego. Jest to najlepszy okres na powtórzenie wiadomości oraz weryfikację wiedzy, jaką zdobyli.

 

Szkolenie przypominające można doskonale połączyć z firmową imprezą integracyjną, uatrakcyjniając ją tym samym. Szczegółowych informacji odnośnie naszych kursów udzielamy drogą telefoniczną lub elektroniczną.

 

WAŻNE!

Zajęcia prowadzone są wg najnowszych standardów ERC (European Resuscitation Council) oraz według wytycznych ITLS (International Traum Life Support). Każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie, poświadczone przez instruktora ratownictwa medycznego (zgodnie z wymogami ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym z 8 września 2006r. art.8.1. pkt. 2.) 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.